S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Cestování pro nás není prací, ale koníčkem

Celý náš život se doslova točí kolem cestování! Zatímco naší milou prací všedního dne je připravit pro vás skvělé školní zájezdy, o víkendech a dovolených vyrážíme za poznáním, abychom si znovu rozšířili obzory a objevili něco nového.

Slovo zakladatelky - náš příběh

Cestováním jsem v životě strávila tolik času, že doma se cítím na mnoho místech Evropy. Protože naše rodina vždy poznávací zájezdy milovala, už jako malé dítě jsem měla možnost začít objevovat nádherná místa za hranicemi naší malé země. A také mě bavily jazyky. Asi není náhodou, že hned po studiu na jazykovém gymnáziu jsme se s maminkou rozhodly založit cestovní kancelář, ve které jsem se po několika letech rozhodla specializovat pouze na školní zájezdy.

Sama i společně s našimi skupinami jsem procestovala místa, která máte nejraději – třeba Londýn, Řím, Paříž, Berlín, Drážďany, Benátky či Barcelonu. Právě na základě mých cest a osobní zkušenosti vytvářím nové programy, anebo pro vás vymýšlím zájezdy na míru. V nedávné době jsme všichni zažili šok v podobě uzavřených hranic, pro mě toto období bylo osobní tragédií, neboť cestování je vlastně celý můj život.

Po prvotním těžkém období jsem se nekonečné měsíce volna rozhodla věnovat alespoň práci na novém moderním webu, na kterém se právě nacházíte. Věřím, že výběr školního zájezdu pro vás bude příjemným zážitkem a třeba najdete i novou inspiraci. Děkuji vám za zájem o naše služby a těším se na další školní zájezdy, které znovu rozzáří dětské úsměvy!

Barbora Flídrová
Zakladatelka CK a cestovatelka
Přečtěte si o našich cestách po Evropě!
Přejít do HelloBlogu
Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.
Dalajláma

Na trhu školních a poznávacích zájezdů nejsme nováčkem

2023 Spouštíme moderní web

Po více než dvou letech promýšlení a příprav spouštíme nejmodernější web se školními zájezdy v Čechách! Naším cílem je vám maximálně zpříjemnit a ulehčit výběr školního zájezdu. Zájezdy si můžete vyfiltrovat, můžete si procházet rozsáhlé fotografie a jak je u nás zvykem, těšit se můžete na pečlivě napsané atraktivní programy, nově však přehledněji prezentované. Chcete si počíst o našich cestách? Pak nakoukněte do našeho nového HelloMagazínu!

2021 Příprava na lepší zítřky

Pandemie bohužel nebere konce, ale my se i přes nemožnost cestování opět pouštíme do práce – zahajujeme přípravu nových webových stránek. Naše ambice jsou velké, jde o nákladný projekt, na kterém nakonec strávíme stovky hodin času. Vše musí být dokonalé.

2020 Evropa uzavírá své hranice

Rok 2020 byl rokem tragickým. Svoboda cestování přestává po 30 letech opět existovat a česká vláda v těžké chvíli rodinným cestovním kancelářím nepomohla. Pro nás i pedagogy byla nastalá situace šok a nastalo černé jaro 2020.

2015 Nabídka školních zájezdů

Abychom vyšli pedagogům vstříc, připravili jsme speciální nabídku školních zájezdů. Londýn, který je shodou náhod u škol velmi oblíbený, je jako náš druhý domov. S radostí jsme proto navrhli zájezdy do Londýna a okolí, ale i do dalších populárních destinací po celé Evropě. Děti se ze zájezdů vrací nadšené a my vymýšlíme nové a nové programy.

2014 Naše autobusy křižují Evropu

Naše adventní i poznávací zájezdy se stávají stále oblíbenější, a tak naše autobusy začínají brázdit celou Evropu. Díky naší celoživotní oblibě v cestování většinu atraktivních míst známe osobně a dokážeme navrhnout programy, které zaujmou. O naše služby začínají mít zájem i pedagogové, kteří si objednávají zájezdy pro školní kolektivy. Řadu zájezdů navíc osobně průvodcujeme a tím nabíráme i důležité zkušenosti z terénu.

2013 Boom adventních zájezdů

Naše adventní i poznávací zájezdy se stávají stále oblíbenější, a tak naše autobusy začínají brázdit celou Evropu. Díky naší celoživotní oblibě v cestování většinu atraktivních míst známe osobně a dokážeme navrhnout programy, které zaujmou. O naše služby začínají mít zájem i pedagogové, kteří si objednávají zájezdy pro školní kolektivy. Řadu zájezdů navíc osobně průvodcujeme a tím nabíráme i důležité zkušenosti z terénu.

2011 Zakládáme cestovní kancelář

Po více než dvaceti letech rodinného cestování jsme se dostali do fáze, kdy jsme pomáhali organizovat výjezdy i celým skupinám přátel. Plánování itinerářů a pročítání průvodců bylo naše oblíbené hobby. A při jedné z vánočních cest do Drážďan vznikl nápad zkusit zájezd nabídnout veřejnosti. Náš historicky první zájezd do Drážďan s datem 15. 1. 2011 se vyprodal téměř okamžitě.

1990 Hurá za hranice!

Jsme rodinná cestovní kancelář, která vznikla z upřímné vášně pro cestování. Možnost cestovat je pro nás jedna z nejdůležitějších hodnot, a proto jsme se hned po revoluci s velkým nadšením účastnili prvních poznávacích zájezdů, které se v Čechách začaly nabízet. A cestovat jsme už nikdy nepřestali.

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu