S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kudy vede cesta ke skvělému zájezdu?

Vaší důvěry svěřit nám organizaci školního zájezdu si nesmírně ceníme. A také času, který jste se do školní akce rozhodli vložit. Snažíme se vám maximálně vyjít vstříc, podívejte se jak.
Každý zájed šijeme na míru
Rozumíme, že každá škola může mít své specifické požadavky, a proto ke každému zájezdu automaticky přistupujeme individuálně.
Doprava zdarma
Na 14 žáků vždy cestuje 1 pedagog kompletně zdarma, a to včetně vstupů. Pro vedoucí zájezdů nabízíme i další zvýhodnění.
Pomůžeme nadchnout děti i rodiče
Ke každému zájezdu od nás dostanete atraktivně zpracovaný dokument s programem a plakát.

Jak probíhá organizace krok za krokem

1. Objednání zájezdu

Oslovit nás můžete s programem vybraným na našem webu, s požadavkem na jeho úpravu, anebo také se zájezdem zcela na míru dle vaší představy. Nejdříve si společně odsouhlasíme program, ten vám poté naceníme a zašleme nabídku se všemi podrobnostmi. Cena zájezdu se může lišit pro různé kraje kvůli delší trase, kterou autobus urazí. Jste se vším spokojeni? Výborně, jdeme na to!

2. Připravíme vám podklady

Teď je to na nás. Připravíme vám především poutavý materiál s programem, který žákům a rodičům můžete snadno rozeslat. Dáváme si opravdu záležet, na přípravě letáku někdy strávíme i dlouhé hodiny času. Také od nás dostanete závaznou přihlášku a smlouvu se školou, kterou si vzájemně potvrdíme s vedením školy. Organizace zájezdu může odstartovat!

3. Přihlašování v plném proudu

Nyní se spoléháme na vás. Nastává období registrace na zájezd, žáci vám budou nosit přihlášky a také platit buď rovnou celý zájezd nebo u těch dražších první zálohu. Na konci registrace budeme vědět, zda se nám zájezd podařilo naplnit a s kolika účastníky můžeme počítat. Pokud se přihlásí příliš málo dětí, domluvíme se individuálně na dalších možnostech.

4. Zajistíme vše potřebné

Jupí, přihlásila se spousta dětí a všichni včetně vás odpočítávají dny do odjezdu autobusu! My se však zapotíme. Aby zájezd proběhl hladce, musíme zajistit ubytování a seznam pokojů, autobusovou dopravu, průvodce, cestovní pojištění a samozřejmě také vstupy, na kterých jsme se společně domluvili. Nikdo nejsme neomylní, ale můžeme vám slíbit, že k přípravám přistupujeme s největší svědomitostí.

5. Kola autobusu se roztáčejí

Kufry jsou sbaleny, seznamy dětí vytištěny! Otěže předáváme našemu průvodci, se kterým se nebojte domluvit na svých představách o průběhu zájezdu. Přejeme vám šťastnou cestu a školní zájezd na jedničku! A po zájezdu nám prosím nezapomeňte dát vědět zpětnou vazbu, nechceme stát na místě, ale stále se zlepšovat!

Vaše nejčastější dotazy

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jakýkoliv program vám rádi upravíme nebo vymyslíme zcela nový, pokud žádný vzorový zájezd není to pravé.

Katalog zájezdů
Potřebujete poradit?
+420 775 577 375
Po-Pá 9:00-17:00
Potřebujete poradit?

Můžete se podívat do naší poradny, kde odpovídáme na nejčastější otázky ohledně našich zájezdů

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu