S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Adventní Paříž a Štrasburk

Adventní zájezd do Paříže a Štrasburku, Francie

Délka
4 dny / 1 noc
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Listopad - prosinec
od 5 200 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Zažijte Paříž v době adventu, kdy doslova září množstvím světelných řetězů. Nenechte si ujít především čtvrť Champs Elysées, na níž hraje všech dvě stě platanů červenými, modrými a zelenými LED diodami a svou barvu mění každou půlhodinu. Dále nesmí chybět návštěva francouzského Strasbourgu, jehož adventní trhy vyhrály v turistické anketě Nejlepší vánoční trhy roku 2015.

Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou organizaci školního zájezdu do Paříže. Vše proběhlo bezvadně. Paní průvodkyně byla velmi šikovná, pohotová, ochotná, příjemná. I páni řidiči odvedli výborně svou práci. Ještě jednou moc za všechno děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

OA Ostrava

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Paříže

V odpoledních hodinách odjezd od Vaší školy či jiného místa dle Vašeho přání.

2. den: Vánoční den v Paříži s plavbou po Seině

Autobus nás ráno vysadí na náměstí Trocadero u Eiffelovy věže, odkud nás čekají nádherné výhledy na panorama Paříže s východem slunce. Od Eiffelovy věže také začne procházka s průvodcem. Hned u Eiffelovy věže nás čekají první vánoční trhy. Trasa povede dále přes Martova pole k Invalidovně, přes Alexandrův most na druhý břeh řeky Seiny a prohlédneme si Malý a Velký palác na třídě Champs-Élysée. Právě zde budete mít možnost návštěvy dalších adventních trhů. V procházce budeme pokračovat přes náměstí Concorde a Tuilerijské zahrady k muzeu Louvre se slavnou pyramidou. V případě Vašeho zájmu doporučujeme absolvovat vyhlídkovou plavbu po řece Seině. Loď pluje po celém historickém centru od katedrály Notre Dame po Eiffelovu věž a naskýtá se tak nádherný pohled na všechny památky.

V procházce budeme pokračovat přes náměstí Concorde a Tuilerijské zahrady k muzeu Louvre se slavnou pyramidou. Dalším bodem programu našeho školního výletu bude procházka po ostrově Ile de la Cité. Zde uvidíme hlavně Chrám Sv. Matky Boží – katedrálu Notre-Dame. Navštívíme také interiér chrámu.  Jako třešničku na závěr doporučujeme návštěvu mrakodrapu Montparnasse, ze kterého je nádherný výhled na celou Paříž, včetně Eiffelovy věže. Výtah nás vyveze do 59. patra a pak již můžeme z kryté či otevřené střešní terasy obdivovat Paříž.

Ve večerních hodinách odjedeme na ubytování. V Paříži využíváme výhradně hotely s vlastním sociálním zařízením na všech pokojích.

3. den: Slavné vánoční trhy ve Štrasburku

Po snídani odjezd do Strasbourgu (česky Štrasburk). Během procházky s průvodcem uvidíte nejznámější cíle tohoto krásného města, jehož historické centrum je zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Uvidíte gotickou katedrálu Notre Dame – jeden z nejvyšších kostelů světa s unikátním orlojem, před nímž se koná adventní trh "Christkindelsmärik". Nedaleko odtud se nachází ledové kluziště, které bruslařům navozuje vánoční atmosféru prostřednictvím vánočních koled. Projdete se čtvrtí „Petite France“, možná bude i projížďka lodí po řece Ill. V případě zájmu je možné navštívit Palác Rohan, který ukrývá tři důležitá muzea – Muzeum dekorativního umění, Muzeum krásných umění a Archeologické muzeum). Dále si prohlédnete Rýnský palác, projdete se na náměstí Kléber, které se pyšní typickými hrázděnými domy a kde se v době předvánoční line vůně svařeného vína, klobás a preclíků. Dále tu naleznete ozdobený vánoční strom obřích rozměrů a adventní kalendář.

V případě zájmu možnost návštěvy sídla Evropského parlamentu, kde se budete moci zúčastnit plenárního zasedání (nutná rezervace cca 2 – 3 měsíce předem). Plenární zasedání se koná 4 dny v každém měsíci a patří k vrcholům zákonodárného procesu EU. Studenti budou moci sledovat hlasování a diskuze evropských poslanců. Poutavou formou se dozví více o chodu Evropského parlamentu během zhruba hodinové přednášky místního zaměstnance.

Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

4. den: Brzký návrat zpět do ČR

Návrat do ČR v ranních hodinách.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

1x ubytování v hotelu Premiere Classe (třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
4 dny / 1 noc
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Listopad - prosinec
od 5 200 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Zájezd proběhl bez problému a paní průvodkyně i oba páni řidiči byli profesionálové. Ještě jednou děkujeme za bezproblémovou organizaci.

Gym. Mojmírovo náměstí, Brno
Školní zájezd do Paříže, Francie

Děkujeme za organizaci skvělého zájezdu. Jsem moc ráda, že jsme vše zvládli s trochou štěstí, ale především díky dobře odvedené práci řidičů. Budu ráda, pokud budeme spolupracovat i nadále.

OA Ostrava
Školní zájezd na Francouzskou riviéru, Francie

Chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování zájezdu do Paříže pro naši školu, byli jsme velmi spokojeni. Výborná byla spolupráce s paní průvodkyní.

ZŠ T.G. Masaryka, Ivančice
Školní zájezd do Paříže a Disneylandu, Francie

Chtěla bych poděkovat za zorganizování výletu do Paříže. Pan průvodce byl velkým přínosem.

Gymnázium Mojmírovo Náměstí, Brno
Školní zájezd do Paříže a Versailles, Francie

Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou organizaci školního zájezdu do Paříže. Vše proběhlo bezvadně. Paní průvodkyně byla velmi šikovná, pohotová, ochotná, příjemná. I páni řidiči odvedli výborně svou práci. Ještě jednou moc za všechno děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

OA Ostrava
Školní zájezd do Paříže a Versailles, Francie

Chtěla bych poděkovat za bezproblémový školní zájezd. Vše se podařilo a paní průvodkyně byla velmi vstřícná.

Gymnázium Masarykova, Čáslav
Školní zájezd do Provence, Francie

Ze zájezdu jsme nadšení. Výborná slečna průvodkyně se znalostí francouzštiny. Již nyní plánujeme další zájezd do Normandie.

Gymnázium Kladno
Školní zájezd na Francouzskou riviéru, Francie

Chci Vám poděkovat za spolupráci, zájezd se povedl. Ozvu se hned, jak vymyslíme další termín a destinaci. :)

ZŠ Zeleneč, okr. Praha-východ
Školní zájezd do Paříže a Normandie, Francie

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text