S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Legoland a Mnichov

Školní zájezd do Bavorska, Německo

Délka
2 dny / 1 noc
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ
Termín
Kdykoliv
od 3 700 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Dvoudenní školní zájezd nejdříve potěší studenty jedním dnem neomezené zábavy v Legolandu, druhý den věnujeme historickému centru Mnichova a zajímavému Olympijskému parku s bezplatným BMW showroomem.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd do Legolandu a Mnichova, opravdu jsme si ho užili. Počasí bylo nádherné, děti se bavily.

ZŠ Jílové, okr. Děčín

Program školního zájezdu

1. den: Legoland

Odjezd od Vaší školy či jiného předem domluveného místa dle Vašeho přání v brzkých ranních hodinách.

V dopoledních hodinách příjezd do Legolandu u města Günzburg v Bavorsku.  Tento park je jeden z nejznámějších a nejzábavnějších parků v Evropě. Nastane individuální volno pro návštěvu atrakcí v Legolandu – všechny atrakce jsou v ceně jediného lístku.

V Legolandu se nacházejí adrenalinové atrakce – horské dráhy, vodní atrakce, podmořský svět, spousta zábavy pro malé i velké. Zaujme Vás taky část parku, ve které naleznete z kostiček složené miniatury známých památek a objektů Bavorska a Evropy. Jistě Vás zaujme například mnichovský stadion, pohádkový zámek Neuschwanstein nebo pohybující se model letiště.

Co na Vás v Legolandu dále čeká?

Lego City – projeďte celou oblast Legoland Expressem, dopřejte si super jízdu na Bionicle Power Builder nebo vyzkoušejte Legoland Autoškolu s dopravním hřištěm. Zastavte se i v továrně, odkud si krom poznatků o výrobě Lega odnesete čerstvě vyrobenou Lego kostku jako suvenýr.

Země rytířů – projeďte Merlinovým hradem na zádech Ohnivého Draka rychlostí až 60 km/hod nebo zkuste štěstí při rýžování zlata.

Země fantazie – úžasné projížďky po autodromu, show v Lego aréně i vyhlídková věž (63 m), z které uvidíte celý park jako na dlani.

Země dobrodruhů – Expedice džunglí, kde vás čeká projížďka dřevěnou kánoí, dinosauři, lidožravé rostliny i dvanáctimetrový sjezd z vulkánu!

Země pirátů – zúčastněte se pirátské bitvy kapitána Nicka! Vydáte se na plavbu lodí kolem nebezpečných pirátů a hladových žraloků.

Země Lego X-Treme – objevte potopenou Atlantidu, pozdravte žraloky, rejnoky a dravé piraně. Dělit vás bude jen prosklený tunel dlouhý osm metrů.

Miniland – prohlédněte si celý svět zmenšený v měřítku 1:20! Z více než 25 milionů kostiček jsou zde postaveny lodě, zvířata, auta, Eiffelovka, Bílý dům, egyptské pyramidy i největší stavba z lega – fotbalový mnichovský stadion z milionu kostek.

Lego studia – speciálně pro parky Legoland byly vytvořeny nové 4D filmy, na které se můžete těšit ve velkém kině!

Večer odjedeme na ubytování.

2. den: Mnichov

Po snídani odjedeme až k Olympijskému parku v Mncihově, kde začne náš dopolední program. Olympijský park je unikátní sportovní areál, který byl postaven pro olympijské hry v roce 1972. Byl zkonstruovaný natolik revolučně, že se do dnešních dní řada budov a zařízení stále využívá ke konání sportovních akcí nebo hudebních festivalů. Například slavný FC Bayern využíval hlavní stadion pro svá fotbalová utkání až do přesunu do Allianz Areny. V rámci areálu můžeme navštívit Olympijskou věž, kde z výšky 190 metrů můžeme obdivovat panorama mnichovské metropole. V bezprostřední blízkosti parku se nachází také BMW Welt – futuristická prosklená budova, která má za úkol prezentovat návštěvníkům význam značky BMW. Zdarma vstoupíme do interiéru, kde na své obdivovatele čekají aktuální modely automobilů i motorek.

V odpoledních hodinách se přesuneme do historického centra Mnichova, kde se s průvodcem vydáme na prohlídku neznámějších památek. Navštívíme rozsáhlý komplex budov a parků Královské rezidence. Poté se vydáme ke Státní bavorské opeře, projdeme kolem Alter Hofu, což je zachovalé středověké sídlo rodu Wittelsbachů, až dorazíme k jednomu z největších a neznámějších míst – na slavné náměstí Marienplatz. Jedná se o centrální náměstí města Mnichov, které se hlavním náměstím stalo již roku 1158 a již tenkrát se zde konaly nejrůznější trhy a turnaje. Dnes Marienplatzu dominuje neogotická Nová radnice s orlojem na věži, který přitahuje miliony turistů ročně. Na východní straně se nachází Stará radnice z 15. století. Poté se kolem Frauenkirche vydáme na další významné náměstí Karlsplatz, zde si na pěší zóně plné obchodů a restaurací dáme volný čas.

V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Náš tip

V Mnichově můžete navštívit i BMW Muzeum, kde je k dispozici několik zvláštních programů pro studenty základních i středních škol. Na vyžádání Vám tento doplňkový program zorganizujeme.

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

1x ubytování ve studentském hotelu (vícelůžkové pokoje s vlastním či společným sociálním zařízením)

1x snídaně

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

případné vstupy, ubytovací taxy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
2 dny / 1 noc
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ
Termín
Kdykoliv
od 3 700 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Výlet byl skvělý, všechno klaplo. Paní průvodkyni i panu řidiči moc děkujeme! Těšíme se zase příště.

ZŠ Švehlova, Praha 10
Školní zájezd do Drážďan a Moritzburgu, Německo

Velmi chválíme průvodce, už chystáme další zájezd.

ZŠ Žižkova, Turnov
Školní zájezd do Bavorska a Salzburgu, Německo

Chtěla bych Vám poděkovat za organizaci včerejšího zájezdu. :-) Moc se vyvedl, paní průvodkyně i pan řidič byli výborní, děti nadšené. Budu se těšit na další spolupráci!

ZŠ Mazurská, Praha
Školní zájezd do Drážďan a Moritzburgu, Německo

Školní výlet se moc podařil, Norimberk je krásný! S panem průvodcem jsme byli maximálně spokojeni. Pan řidič byl příjemný, autobus pohodlný.

SPŠ stavební Josefa Gočára, Praha 4
Školní zájezd do Norimberku, Německo

Pan průvodce byl fajn. S dopravou žádný problém nebyl.

ZŠ a ZUŠ Poděbradova, Žlutice
Školní zájezd do Drážďan a Krušných hor, Německo

Byli jsme naprosto nadšeni. Byl to neuvěřitelný zážitek pro nás pro všechny. Děkuji paní průvodkyni, zájezd byl výborně zorganizován. Vše bylo předem zamluvené a nebylo nutné žádné dlouhé vyřizování. Všude jsme byli ve stanovený čas a měli jsme prostor a čas si všechno pořádně prohlédnout, prostě si to užít bez stresu a spěchu. Plavba po jezeru Königsee naprosto kouzelná.

ZŠ Prokopa Velikého, Kolín
Školní zájezd do Berchtesgadenu, Německo

Děkuji za krásně zorganizovaný zájezd do Drážďan. Musím pochválit pana řidiče, byl velice milý a profesionální.

ZŠ Vrchlabí
Školní zájezd do Drážďan, Německo

Školní zájezd máme šťastně za sebou. Díky Vaší organizaci vše klaplo. Pan průvodce vyprávěl poutavě a snažil se nám vyjít vstříc.

Gymnázium a SOŠ Obránců Míru, Přelouč
Školní zájezd do Bavorska, Německo

Se školním zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Paní průvodkyně byla milá, vstřícná, informovaná a velmi nápomocná, ostatně stejně jako řidiči. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

ZŠ Vladislava Vančury, Praha
Školní zájezd do Drážďan, Německo

Zájezd se nám velmi líbil. Studenti byli z programu na téma automobilek opravdu velmi nadšení a muzea si užili.

SPŠ Chomutov
Školní zájezd do Mnichova a Inglostadtu, Německo

Školní zájezd byl super a pan řidič i průvodce vše ok, moc děkujeme a určitě Vás zase oslovíme.

FZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 13
Školní zájezd do Drážďan a Krušných hor, Německo

Moc vám děkujeme za krásný výlet, byli jsme nadmíru spokojeni jak s paní průvodkyní a panem řidičem, kteří byli oba skvělí, tak i s programem. Určitě s vámi v budoucnu znovu vyjedeme.

ZŠ Karla Čapka, Praha 10
Školní zájezd do Drážďan a Moritzburgu, Německo

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text