S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Baltské Trojměstí a Varšava

Školní zájezd do Baltského Trojměstí a Varšavy, Polsko

Délka
4 dny / 1 noc
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 4 800 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Poznejte s námi perly polského severního pobřeží, tzv. Baltské Trojměstí. Jak už z názvu vyplývá, jde o tři úžasná města Gdyni, Sopoty a Gdaňsk, jenž nabízí historická centra, divokou přírodu nebo také lázně a písčité pláže. Poté navštivte dechberoucí Varšavu, protkanou temnou historií druhé světové války s krásnými památkami.

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Líbil se nám program, byli jsme spokojeni s ubytováním. Průvodce přesně věděl, jakou míru výkladu děti unesou. S čistým svědomím mohu doporučit služby vaší cestovní kanceláře.

ZŠ Jílové, okr. Děčín

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Polska

Odjezd na školní zájezd ve večerních hodinách od Vaší školy či jiného místa dle Vašeho přání.

2. den: Baltské Trojměstí

V dopoledních hodinách příjezd do přístavního města Gdyně na pobřeží Baltského moře. Po příjezdu bude následovat komentovaná prohlídka přístavu s možností prohlídky lodí: slavné válečné námořní lodě, torpédoborce Blyskavica a fregaty Dar Pomorza. Při prohlídce byste neměli vynechat 600 metrů dlouhé molo, odkud vyplouvá plno lodí. Na konci mola se nachází se oceánografické muzeum.

Nadzemní dráhou pak přejedete do známého přímořského letoviska Sopoty. Prohlédnete si zde nejdelší dřevěné molo v Evropě, křivé domy v centru nebo plážový secesně-novobarokní Grand Hotel, mezi jehož hosty patřili Adolf Hitler, Marlen Dietrichová nebo Fidel Castro. Projdete se legendární ulicí Hrdinů Monte Cassino, zamilovanou polskými bohémy, s moderními stavbami a kavárničkami. Na závěr zastávky v Sopotech uvidíte koncertovou mušli pod širým nebem na přímořské promenádě.

Odpoledne vás čeká poslední ze tří měst – skvostný Gdaňsk s působivou atmosférou hanzovního města na Baltu. Jedná se o jedno z nejstarších a největších měst Polska. Čeká vás prohlídka historické části města s možným výstupem na věž největšího cihlového kostela na světě, uvidíte Zlatou bránu, radnici, Neptunovu kašnu, Artušův dvůr, Mariánskou baziliku a Zelenou bránu. Je zde také možnost navštívit Muzeum jantaru – daru Baltského moře. Projdete se kouzelnou Mariánskou uličkou plnou obchůdků s jantary. Možné jsou také nákupy oděvů, obuvi a potravin v obchodním centru Baltycka galeria. Nedaleko Gdaňsku se nachází známý poloostrov Westerplatte, kde oficiálně 1.9.1939 začala druhá světová válka.

Ve večerních hodinách bude odjezd na ubytování.

3. den: Varšava

Po ranním příjezdu do Varšavy by začala prohlídka samotného města. Varšava byla v době druhé světové války z 90% zničená, avšak po rozsáhlé rekonstrukci má opravdu hodně co nabídnout, jen samotné Staré město je díky tomu zapsáno na seznamu UNESCO. V rámci dne si můžete prohlédnout Staré a Nové město, Královský zámek s úchvatnými pokoji nebo nejstarší varšavskou novogotickou katedrálu sv. Jana. Dále pak můžete obdovovat zbytky královského opevnení s příkopem Barbakan, které spojuje Staré a Nové město, Staroměstské náměstí s pomníkem a kašnou mořské víly, která je symbolem města, Národní muzeum nebo Palác Krasińských považovaný za nejkrásnější městský palác v Polsku. Nesmíme také opomenout Palác kultury a vědy, jenž je nejvyšší stavbou ve Varšavě a která nabízí ze 30. patra nádherný výhled na město a v rámci dobrého počasí také na Kampionský  prales. Odpoledne můžete strávit volno v některém z varšavských parků, například v Saské zahradě zdobené barokními sochami, v parku u paláce Krasinkých nebo v nákupním centru Arkadia.

Ve večerních hodinách cesta zpět do ČR.

4. den: Návrat do ČR

Návrat do ČR v brzkých ranních hodinách.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem – garance moderního vozu

1x ubytování se snídaní

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

případné vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
4 dny / 1 noc
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 4 800 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Chci poděkovat za organizaci zájezdu do Polska, vše proběhlo výborně. Byli jsme velmi spokojeni se zajištěním, velký dík a pochvala patří i panu průvodci, který byl skvěle připraven, velmi vstřícný a profesionální. Totéž patří i pánům řidičům.

Gymnázium Žitavská, Česká Lípa
Školní zájezd do Osvětimi, Krakova a Vratislavi, Polsko

Moc Vám děkuji za organizaci zájezdu. Skvělý program, čisté ubytování, báječná snídaně. Až budeme organizovat další výjezdy, určitě se obrátíme na Vaši cestovní kancelář.

ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha
Školní zájezd do Osvětimi a Krakova, Polsko

Hlásím návrat ze zájezdu, vše bylo v pořádku, časy objednávek klaply, průvodce profesionální a připravený, doprava bez chyby.

Gymnázium Jana Palacha, Mělník
Školní zájezd do Osvětimi a Krakova, Polsko

Za veškerou organizaci Vám moc děkuji. Vše proběhlo bez problému - cesta i samotná exkurze. Jsem rád, že jsme exkurzi mohli podniknout. I všechny děti akci hodnotí pozitivně. Jediná nevýhoda je, jak se z Osvětimi stalo turistické centrum.

ZŠ Broumovská, Liberec
Školní zájezd do Osvětimi, Polsko

Se zájezdem jsme byli spokojeni. Pan řidič byl skvělý! Byl moc milý, ochotný, zastavil, když bylo potřeba, a i se věnoval nadstandardním požadavkům studentů (zastavit u KFC). :) Paní průvodkyně také naprostá spokojenost. Povídala o Polsku, zavedla nás na různá místa, doporučila i restaurace, což bylo velmi příjemné.

Gymnázium K. Čapka, Dobříš
Školní zájezd do Osvětimi a Krakova, Polsko

Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za organizaci zájezdu do Polska. Všechno hezky klaplo a všichni jsme si zájezd užili. Máme hezké společné vzpomínky. Budu ráda, když se na Vás budu moct obrátit s organizací dalšího zájezdu příští školní rok.

ZŠ Vyškov, Purkyňova
Školní zájezd do Osvětimi, Polsko

Touto cestou chci poděkovat za skvělou organizaci našich dvou výjezdů do Polska. Obě průvodkyně byly velmi dobré, svou práci měly připravenou, byly kooperativní, fundované. Organizace jednotlivých akcí pobytu byla dokonalá. Velmi pěkné ubytování, výborná snídaně. I výběr dopravce byl zdařilý.

ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha
Školní zájezd do Osvětimi, Krakova a Vratislavi, Polsko

Chtěl bych poděkovat za skvělou organizaci našeho zájezdu. Dětem se exkurze líbila. Moc děkuji i za výběr vynikajícího pana průvodce, kterého chválili i naši žáci a jeho výklad se jim líbil.

ZŠ Vybíralova, Praha 9
Školní zájezd do Osvětimi, Polsko

Školní exkurze do Osvětimi s Vaší cestovní kanceláří proběhla bez problému. Vše bylo připraveno a fungovalo. Děkuji za vzorný přístup pana průvodce, který předal našim studentům velké množství podstatných informací. Byl k nám velmi vstřícný, milý a zařídil vše potřebné.

SOŠ a SOU Littrowa, Horšovský Týn
Školní zájezd do Osvětimi, Polsko

S průběhem zájezdu jsem byl velmi spokojen a děti také. :-)

ZŠ Zbýšov u Brna, okr. Brno
Školní zájezd do Osvětimi, Polsko

Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Exkurze, pan řidič i paní průvodkyně, všechno krásně vyšlo a bylo v pořádku :) Studenti jsou hodně spokojeni a slyšela jsem jen pozitivní reakce. Snad paní ředitelka povolí a umožní další zájezdy, to bych se Vám ozvala :)

SOŠ Resslova, Praha 2
Školní zájezd do Osvětimi a Krakova, Polsko

Školní zájezd proběhl bez problémů. Děkujeme.

ZŠ a MŠ Březová, Březová
Školní zájezd do Osvětimi, Polsko

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text