S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Barcelona a Montserrat s hotelem u pláže

Školní zájezd do Barcelony, Španělsko

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně / polopenze
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 8 500 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Školní zájezd do slavné katalánské metropole zaručeně nadchne všechny studenty. Poznají historické centrum, originální Gaudího stavby a pravou středomořskou atmosféru. Oblíbený je i výlet na národní horu Mont Serrat se slavným klášterem a nádhernými výhledy na okolní krajinu. Ubytování v přímořském letovisku severně od Barcelony. Zájezd je možné prodloužit o libovolný počet volných dnů u moře.

Děti byly nadšené, všechny zastávky úžasné a atmosféra ve skupině byla super. Proto ještě jednou moc děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci tohoto krásného zájezdu. A protože jsme se pěkně namlsali, už přemýšlíme o něčem podobném v příštím školním roce.

ZŠ Hovorčovická, Praha

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Španělska

Odjezd v dopoledních hodinách od Vaší školy nebo jiného předem domluveného místa.

2. den: Barcelona a její památky

V dopoledních hodinách příjezd do Barcelony, kde se vydáme na celodenní prohlídku města s průvodcem. Uvidíte slavné Gaudího domy Casa Batló a Casa Milá, fasinující nedokončenou katedrálu Sagrada Familia (v případě Vašeho zájmu i interiér). Navštívíte nádherný park Cituadella. V parku bude prostor na odpočinek pod palmami, ale i možnost projížďky po místním jezírku na loďce, uvidíte v něm spoustu krásných fontán a soch, kterým vévodí Cascada – vítězný oblouk s vodotryskem. V areálu této nádherné zahrady se nachází i Muzeum zoologie a Muzeum geologie, v případě Vašeho zájmu je možné je navštívit. Posledním zastávkou tohoto dne bude barcelonský Vítězný oblouk, který byl postaven pro Světovou výstavu v roce 1888.

Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den: Mont Serrat, komentovaná projížďka autobusem

Ráno odjezd na katalánskou národní horu Mont Serrat (1 236 m), na jejímž úpatí je postaven benediktýnský klášter Montserrat. Dle legendy zde došlo v roce 880 ke zjevení Panny Marie a poté v místní jeskyni byla objevena zázračná černá socha Panny Marie – od té doby patronka Katalánska. Černou Madonu Montserratskou budete moci sami spatřit. Dále se vydáme lanovkou na nejvyšší místa hory. Je možné navštívit také zdejší muzeum, kde jsou vystavena díla mimo jiné od Pabla Picassa, El Greca nebo Salvadora Dalího.

V odpoledních hodinách odjezd do Barcelony. Následuje komentovaná projížďka autobusem se zastávkami, při které uvidíte jeden z nejznámějších fotbalových stadionů světa – Camp Nou – FC Barcelona, Park Juana Miróa, náměstí Plaça Espaňa s Národním palácem a slavnou fontánou Font Mágica, v případě zájmu možnost návštěvy Pueblo Espaňol – umělé vesničky, ukazující španělskou architekturu a tradice, dále Vrch Montjuïc s Olympijským stadionem, Muzeem Juana Miróa s nádherným výhledem na Barcelonu.

Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den: Procházka Barcelonou, okružní plavba přístavem, akvárium

Tento den začneme v Gaudího parku Güell. Po cca dvouhodinové prohlídce parku přejedeme metrem na náměstí Plaça Catalunya, odkud se vydáme do proslulé Gotické čtvrti s katedrálou a radnicí, následně se projdeme nejznámější barcelonskou třídou La Rambla. Zde uvidíte živé sochy, spoustu stánků a pouličních prodavačů. Zážitkem je také návštěva proslulé tržnice La Boqueria. Dojdeme až k místnímu přístavu ke sloupu Kryštofa Kolumba. V případě Vašeho zájmu zde navštívíme slavné barcelonské akvárium, které je jedno z největších v Evropě. Možné je také vydat se na okružní plavbu přístavem, která je velkým zážitkem.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den: Návrat zpět do Čech

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Náš tip

Prodlužte si zájezd o volné dny u moře a využijte naplno ubytování přímo u pláže!

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

2x ubytování v hotelu, pokoje s vlastní koupelnou

2x polopenze

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně / polopenze
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 8 500 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Vše bylo naprosto super, s paní průvodkyní jsme se ne vsem domluvili, hotel krasný, řidiči sympaťáci, vsechno super! Dekuji.

Gym. Slovanské náměstí, Brno
Školní zájezd do Barcelony, Španělsko

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text