S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bella Italia!

Školní zájezd do Říma, Florencie, Pisy a Benátek, Itálie

Délka
7 dní / 4 noci
Ubytování
Hotel / kemp
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 11 600 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Benátská laguna, renesanční Florencie, antický Řím a nejslavnější italská stavba Šikmá věž.

Moc děkuji za uspořádání našeho zájezdu. Moc dobře se mi s vámi spolupracovalo. Počasí bylo fajn, památky a atmosféra Itálie je jedinečná. Odborná způsobilost a znalosti průvodkyně jsou bombastické.

SŠ oděvního designu, Kateřinky - Liberec

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Itálie

Odjezd v odpoledních hodinách od Vaší školy, či jiného předem domluveného místa. Následuje noční přejezd do Itálie.

2. den: Benátská laguna

Ráno přijedeme do přístavu Punta Sabbioni a odtud se lodí poplavíme přímo do epicentra  nádherných Benátek. Školní výlet začne procházkou tímto kouzelným městem. Uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala: náměsti sv. Marka se stejnojmenným chrámem, zvonici Campanillu přímo proti chrámu, tradiční sídlo benátských dóžat původně z 9. století Dóžecí palác, mramorovou Loggettu, nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto přes Canal Grande, kostely s obrazy slavných malířů Tiziana Vecelliho nebo Paola Veroneseho. Na konci dne se znovu poplavíme zpět do přístavu k našemu autobusu.

V případě Vašeho zájmu je možné vydat se lodí po moři na nádherné ostrovy – barevné rybářské Burano a sklářské Murano. Možná je také návštěva některého z muzeí a galerií dle Vašeho přání.

Odjezd na ubytování.

3. den: Pisa a její památky

Po snídani odjezd do Pisy, kde uvidíte Náměstí zázraků, na němž se nachází katedrála zasvěcená Panně Marii Nanebevzaté, Babtisérium sv. Jana Křtitele, hřbitov Camposanto Monumentale a především famózní Šikmá věž, která dosahuje 56 metrů a naklání se o více než 4 metry. Následovat bude procházka na náměstí Piazza dei Cavalieri, kde se nachází kostel řádu rytířů sv. Štěpána a překrásné renesanční budovy, jejichž fasády vyzdobil Giorgio Vasari. Poté se vydáte k řece Arno, u níž se nachází radnice, v jejímž interiéru uvidíte kočár Giuseppe Garibaldiho, významné italské osobnosti, jehož zásluhou došlo ke sjednocení Itálie.

V případě zájmu je možné den zakončit na pláži nedaleko Pisy.

Odjezd na ubytování.

4. den: Florencie

Po snídani odjezd městskou hromadnou dopravou do centra Florencie. Prohlédnete se k baziliku sv. Lorenze, Medicejskou kapli, kostel Santa Maria della Novella a především Dóm Santa Maria del Fiore, jehož hlavní dominantu tvoří Brunelleschiho renesanční kopule. Na chrám navazuje 84 metrů vysoká zvonice a hned proti ní křitelnice Jana Křtitele . Dojdeme až na náměstí Piazza della Signoria, kde se nachází Palazzo Vecchio, před nímž je umístěna kopie Michelangelova Davida. Projdeme galérií Ufizzi k „Mostu zlatníků“ a dojdeme až k Palazzo Pitty. Odtud bude následovat procházka na Michelangelovu vyhlídku, odkud je překrásný výhled na celé město.

Odjezd na ubytování.

5. den: Řím a jeho památky

Po snídani odjezd městskou hromadnou dopravou do centra Říma. Prohlédnete si Koloseum, Forum Romanum, Konstantinův vítězný oblouk, Augustovo fórum, Traianovo fórum a dojdeme až ke slavnému Kapitolu. Pokračovat budeme k památníku krále Viktora Emanuella II, za jehož vlády došlo ke sjednocení Itálie. Pokračujeme na náměstí Piazza Navona, odtud k Pantheonu, pohřebišti mnoho významných osobností a dojdeme až k překrásné Fontáně di Trevi. Prohlídka bude zakončena u Španělských schodů.

Odjezd na ubytování.

6. den: Vatikán

Po snídani odjezd do samostatného státu Vatikánu. Návštěva Vatikánských muzeí, jejichž největší perlou je Sixtinské kaple s Michelangelovým Posledním soudem. Následovat bude prohlídka chrámu Sv. Petra, kde budete mít možnost vstupu do krypty s hroby papežů a výstup na kopuli baziliky s krásnou vyhlídkou. V odpoledních hodinách přesun k Andělskému hradu, což byla v minulosti pevnost, která sloužila jako úkryt papežů. K hradu vede překrásný most, jehož jedinečnost spočívá ve výzdobě, kterou tvoří deset andělských soch.

Ve večerních hodinách odjezd do ČR

7. den: Návrat do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

4x ubytování ve dvou různých kempech

4x snídaně

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
7 dní / 4 noci
Ubytování
Hotel / kemp
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 11 600 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Děkuji za výbornou organizaci našeho zájezdu do Říma. Doprava i ubytování bylo vynikající, řidiči autobusu byli velmi vstřícní. Výlet se vydařil.

Matiční gymnázium, Ostrava
Školní zájezd do Benátek, Říma a Pompejí, Itálie

Děti byly nadšené, všechny zastávky úžasné a atmosféra ve skupině byla super. Proto ještě jednou moc děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci tohoto krásného zájezdu. A protože jsme se pěkně namlsali, už přemýšlíme o něčem podobném v příštím školním roce.

ZŠ Hovorčovická, Praha
Školní zájezd do Benátek a Innsbrucku, Itálie a Rakousko

Mnohokrát Vám děkuji za organizaci našeho školního zájezdu do Říma. Studentům se pobyt velmi líbil, nám dospělým také. Viděli jsme všechno, co jsme chtěli. Paní průvodkyně byla velmi erudovaná, vyprávěla zajímavě a poutavě.

Gymnázium Jana Keplera, Praha
Školní zájezd do Říma a Tivoli, Itálie

Moc děkuji za uspořádání našeho zájezdu. Moc dobře se mi s vámi spolupracovalo. Počasí bylo fajn, památky a atmosféra Itálie je jedinečná. Odborná způsobilost a znalosti průvodkyně jsou bombastické.

SŠ oděvního designu Kateřinky, Liberec
Školní zájezd do Říma a Florencie, Itálie

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text