S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Budapešť na skok

Školní zájezd do Budapešti, Maďarsko

Délka
1 den
Ubytování
Bez ubytování
Strava
Bez stravy
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 1 700 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Pojeďte s námi objevit hlavní město Maďarska Budapešť, které nabízí množství krásných památek, výhledů, slavných lázní a plno dobrého jídla. Na závěr programu si užijeme vyhlídkovou plavbu po Dunaji, při které zblízka prozkoumáme slavný Széchenyiho řetězový most.

Paní průvodkyně je „nabita„ vědomostmi, je trpělivá a důsledná, a tím pádem jsme vše zvládli. Velký dík patří také panu řidiči. Velmi jsme ocenili i jeho přátelskost, klidnost a komunikativnost.

SOŠ Blatná

Program školního zájezdu

1. den: Budapešť

Školní výlet začíná půlnočním či ranním odjezdem od Vaší školy či jiného místa dle Vašeho přání.

V dopoledních hodinách příjezd do Budapešti, kde nás autobus zaveze přímo na Hradní vrch v samém centru Budapeště. Zde můžeme obdivovat okouzlující Rybářskou Baštu a také významnou gotickou stavbu Matyášův chrám. Z Hradního vrchu se také nabízí úchvatný pohled na město, především můžeme obdivovat maďarský parlament, který je ikonou města. Pak nás autobus převeze k Citadele na Gellertův vrch. Terasa opevnění Citadely z 19. století umožňuje panoramatický výhled na celou metropoli. Odtud sejdeme z návrší a procházkou kolem slavných secesních Gellértových lázní a přes Most Svobody (Szabadság Híd) zamíříme do nejznámější maďarské  Velké tržnice (Nagy Vásárcsarnok) – zde budeme mít prostor pro nákup tradičních voňavých klobás, papriky, suvenýrů, či v místních bistrech za dostupnou cenu můžeme ochutnat maďarská národní jídla.

Procházka poté pokračuje kolem Maďarského národního muzea až k Velké Synagoze. Trojloďní chrám v romantickém byzantsko-maurském stylu, který pojme až 3000 lidí, je největší evropská a druhá největší světová synagoga. Odtud přes Városháza Park a Alžbětino náměstí dojdeme k bazilice sv. Štěpána, jež je třetí nejvyšší stavbou Maďarska. Pak se vydáme na nejznámější budapešťské náměstí Vörösmarty tér, kde si odpočineme – najdeme tu mnoho kavárniček s venkovním posezením a také slavnou cukrárnu Gerbeaud. Zbylý čas můžeme strávit na přilehlé pěší zóně nákupní ulice Váci Utca. Den zakončíme plavou výletní lodí po Dunaji, při které podplujeme fotogenický Széchenyiho řetězový most a užijeme si poslední výhledy na parlament a Rybářskou baštu.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Náš tip

Navštivte Budapešť v době konání místních vánočních trhů. Nespočet stánků s originálním zbožím i úchvatná výzdoba Vás rozhodně nezklamou!

Spojte tento zájezd s návštěvou v Tropicariu, kde na Vás čekají exotičtí ptáci, želvy, žraloci a rejnoci, které si budete moci pohladit.

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

případné vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
1 den
Ubytování
Bez ubytování
Strava
Bez stravy
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 1 700 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Paní průvodkyně je „nabita„ vědomostmi, je trpělivá a důsledná, a tím pádem jsme vše zvládli. Velký dík patří také panu řidiči. Velmi jsme ocenili i jeho přátelskost, klidnost a komunikativnost.

SOŠ Blatná, Blatná
Školní zájezd do Budapešti, Maďarsko

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text