S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Francouzská riviéra - pobřežní města a Verdon

Školní zájezd na Francouzskou riviéru, Francie

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 8 100 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Na našem školním zájezdu na Francouzskou riviéru studenti navštíví nejvýznamnější metropole i místní přírodu. Podívají se do nejmenšího státu světa Monaka, projedou skrz impozantní Grand canyon du Vardon a na závěr navštíví slavné město Nice. Nechte se strhnout nedotčenou přírodou a přímořskými městy jižní Francie.

Chtěla bych poděkovat za bezproblémový školní zájezd. Vše se podařilo a paní průvodkyně byla velmi vstřícná.

Gymnázium Čáslav

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Francie

Odjezd v odpoledních hodinách od Vaší školy nebo jiného předem domluveného místa a noční přejezd SRN a Itálii do Francie.

2. den: Monacké knížectví a Cannes

Ráno příjezd do druhého nejmenšího státu světa – Monackého knížectví. Prohlídka luxusního městského státu: uvidíte knížecí palác, slavné Oceánografické muzeum na skále nad mořem s nádhernými akvárii, monackou katedrálu Notre-Dame-Immaculée, čeká vás exotická botanická zahrada s úchvatným výhledem na moře a město, jachtový přístav zaplněný nejluxusnějšími jachtami a čluny, světoznámé kasino Monte Carlo a v případě hezkého počasí koupání na místní veřejné pláži. Milovníci přírody mohou také navštívit japonskou zahradu.

Poté přejedeme do Cannes na krátkou večerní zastávku. Město proslavené filmovým festivalem Vás oslní svým luxusem a pozlátkem. Udělejte si večerní procházku po přímořském bulváru La Croisette lemovanou z jedné strany pláží a palmami, z druhé strany luxusními hotely, kasiny, butiky a podniky. Na konci promenády najdeme moderní Festivalový palác s proslulým červeným schodištěm a Allée des Stars, kde najdete otisky rukou slavných herců, kteří festival navštívili. Za palácem se skrývá přístav Vieux Port s luxusními jachtami.

Poté zamíříme do hotelu.

3. den: Grand canyon du Vardon

Tento den bude vrcholným zážitkem pro milovníky levandulové Provence a její nedotčené přírody! Navštívíme impozantní Grand canyon du Vardon, vyhlídkovou silnicí pojedeme 20 kilometrů vysoko nad modrozelenou vodou řeky Verdon, strmé vápencové skály budou přímo pod vámi padat až do kaňonu do hloubky 700 metrů. Po zážitkové jízdě budete moci využít kajak nebo kánoi na jezeře Lac de Ste-Croix, vplout do kaňonu a vychutnat si na vlastní kůži nádheru jednoho z nejhlubších a nejkrásnějších kaňonů Evropy.

Pak přejedeme do „hlavního města parfémů“ Grasse na prohlídku a případný nákup do parfumerie Fragonard, což je jeden z nejznámějších francouzských výrobců květinových vůní. Budeme mít možnost navštívit firemní Muzeum parfémů s bohatou sbírkou předmětů spojených s historickým vývojem parfémů (vstup zdarma). Zbytek času můžete věnovat toulce po malebných uličkách.

Odjezd do hotelu.

4. den: Nice

Ráno se vydáme na celodenní návštěvu přímořské metropole Nice. Nadchne Vás hlavně mnoho kilometrů dlouhá Anglická promenáda táhnoucí se podél pláže, kterou můžete využít k odpočinku na pláži a koupání. Chcete-li si zkrátit cestu, využijte turistický vláček. Mezi návštěvníky nejoblíbenější čtvrť Vieux Nice láká přístavem a hlavně spletí romantických uliček z barevných domků, která potěší každého fotografa. Narazíte zde i na malou katedrálu sv. Reparata. Nad starobylou čtvrtí se tyčí návrší Colline du Chateau, které Váš výstup odmění panoramatickým výhledem. Zavítat můžete také na náměstí Cours Saleya, kde se dopoledne koná trh s místními produkty, potravinami, květinami i starožitnostmi.

Na podvečer přejedeme do malebného přístavního městečka Menton, pro které jsou typické všudypřítomné citrusovníky a nejteplejší klima ve Francii. Městečko je schované v hornatém terénu a i jeho výstavba je zasazena do kopce, právě to vytváří neobvyklou kulisu pestrobarevných úzkých domků doplněnou o kostel sv. Michala. U moře Vás čeká přístav a promenáda s pláží a palmami, nezapomeňte ochutnat citrónovou zmrzlinu. Skryté městečko je tím nejlepším zakončením našeho putování Francouzskou riviérou.

Následuje noční přejezd zpět do ČR.

5. den: Návrat zpět do Čech

Kolem poledne návrat do ČR.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

2x ubytování v hotelu** s pokoji s vlastním sociálním zařízením

2x snídaně

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 8 100 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Děkujeme za organizaci skvělého zájezdu. Jsem moc ráda, že jsme vše zvládli s trochou štěstí, ale především díky dobře odvedené práci řidičů. Budu ráda, pokud budeme spolupracovat i nadále.

OA Ostrava
Školní zájezd na Francouzskou riviéru, Francie

Zájezd proběhl bez problému a paní průvodkyně i oba páni řidiči byli profesionálové. Ještě jednou děkujeme za bezproblémovou organizaci.

Gym. Mojmírovo náměstí, Brno
Školní zájezd do Paříže, Francie

Chci Vám poděkovat za spolupráci, zájezd se povedl. Ozvu se hned, jak vymyslíme další termín a destinaci. :)

ZŠ Zeleneč, okr. Praha-východ
Školní zájezd do Paříže a Normandie, Francie

Chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování zájezdu do Paříže pro naši školu, byli jsme velmi spokojeni. Výborná byla spolupráce s paní průvodkyní.

ZŠ T.G. Masaryka, Ivančice
Školní zájezd do Paříže a Disneylandu, Francie

Ze zájezdu jsme nadšení. Výborná slečna průvodkyně se znalostí francouzštiny. Již nyní plánujeme další zájezd do Normandie.

Gymnázium Kladno
Školní zájezd na Francouzskou riviéru, Francie

Chtěla bych poděkovat za zorganizování výletu do Paříže. Pan průvodce byl velkým přínosem.

Gymnázium Mojmírovo Náměstí, Brno
Školní zájezd do Paříže a Versailles, Francie

Chtěla bych poděkovat za bezproblémový školní zájezd. Vše se podařilo a paní průvodkyně byla velmi vstřícná.

Gymnázium Masarykova, Čáslav
Školní zájezd do Provence, Francie

Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou organizaci školního zájezdu do Paříže. Vše proběhlo bezvadně. Paní průvodkyně byla velmi šikovná, pohotová, ochotná, příjemná. I páni řidiči odvedli výborně svou práci. Ještě jednou moc za všechno děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

OA Ostrava
Školní zájezd do Paříže a Versailles, Francie

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text