S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Keukenhof, sýrárna a Amsterdam

Školní zájezd do Keukenhofu a Amsterdamu, Holandsko

Délka
3 dny
Ubytování
Bez ubytování
Strava
Bez stravy
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Březen - květen
od 3 200 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Školní zájezd do Holandska seznámí studenty s unikátním tulipánovým parkem i hlavním městem, kde se svezeme po místních lodích zvaných grachty. Také se zastavíme v sýrárně na ochutnávku sýrů a podíváme se, jak se vyrábějí tradiční dřeváky.

Chtěli bychom Vám poděkovat za zorganizování školního zájezdu do Holandska. Vše proběhlo bez problémů. S Vaší CK jsme byli velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

SOU Domažlice

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Holandska

Odjezd od Vaší školy či předem domluveného místa dle Vašeho přání ve večerních hodinách.

2. den: Volendam, Keukenhof, Amsterdam

Návštěvu Holandska zahájíme v malebném přístavním městečku Volendam s příjemnou promenádou, lemovanou rybářskými loděmi a kavárnami, zde bude krátká ranní zastávka k procházce. Dále budete naší cestovní kanceláří pozváni na degustaci sýrů a ukázku výroby dřeváků, které do této země nerozlučně patří! Tyto výrobky je také možno zakoupit.

Další zastávkou bude Keukenhof, nekonečná pole kvetoucích tulipánů, narcisů, hyacintů – 32 ha okouzlujícího lesoparku, 7 milionů květin, kanály mezi políčky. Keukenhofu se po právu přezdívá „zahrada Evropy“. V parku bude individuální prohlídka v délce přibližně 3 hodiny (dle časové dispozice).
Dalším programem našeho školního zájezdu bude hlavní město Nizozemska – Amsterdam. Není pochyb, že Amsterdam je jedno z nejkouzelnějších měst Evropy. Čeká nás vycházka po historické části města, projdeme kolem Starého kostela až na náměstí Dam, uvidíte Národní památník, Královský palác, Nový kostel, historický dvůr Begijnhof a květinový trh na kanálu Singel. Podle Vašeho přání budeme moci navštívit některé z muzeí. Na výběr bude například Muzeum Vincenta Van Gogha, Rijkmuseum (se slavnou Rembrandtovou Noční hlídkou), Rembrandtův dům či Muzeum voskových figurín Madame Toussad. Možná je také projížďka lodí po grachtech – místních vodních kanálech. Z lodí je skvělý výhled na amsterdamské domy a ulice.

V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.

Poznámka: v případě zájmu lze strávit více času v Keukenhofu a méně v Amsterdamu, tato varianta je vhodná především v případě, že se v Keukenhofu konají slavné květinové průvody – korza.

3. den: Návrat do ČR

Návrat do ČR okolo poledne.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
3 dny
Ubytování
Bez ubytování
Strava
Bez stravy
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Březen - květen
od 3 200 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Moc děkujeme za organizaci zájezdu do Holandska - moc se nám líbilo a speciálně chceme pochválit i přístup pana průvodce.

SŠ zahradnická, Litomyšl
Školní zájezd do Amsterdamu a Keukenhofu, Holandsko

Jinak zájezd byl supr, moc se všem líbil a malé nedokonalosti s deštěm vůbec nevadily :-). Během korza se stal zázrak a nepršelo, takže se dalo vše nafotit. Děkujeme mockrát za všechno, vím, že to bylo náročné.

SŠ zahradnická Litomyšl
Školní zájezd do Amsterdamu a Keukenhofu, Holandsko

Chtěli bychom Vám poděkovat za zorganizování školního zájezdu do Holandska. Vše proběhlo bez problémů. S Vaší cestovní CK jsme byli velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

SOU P. Velikého, Domažlice
Školní zájezd do Amsterdamu a Keukenhofu, Holandsko

Chtěl bych Vám za naši školu moc poděkovat za perfektní organizaci zájezdu do Nizozemska. Všichni jsme byli velmi spokojeni s programem i zajištěnými službami. Zejména bych chtěl vyzdvihnout paní průvodkyni. Její znalosti, přístup ke studentům hodnotím velmi pozitivně. Přestože do Nizozemska jezdím 26 let, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí. Velmi chválím i pány řidiče, kteří po celou dobu jezdili bezpečně a jistě. Také bych chtěl velice poděkovat Vam osobně za půlroční spolupráci.

OA Ostrava
Školní zájezd do Amsterdamu a Haagu, Holandsko

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text