S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Mnichov a Ingolstadt - automobilky Audi a BMW

Školní zájezd do Bavorska, Německo

Délka
2 dny / 1 noc
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 3 500 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Kombinovaný školní zájezd do Bavorska po stopách automobilek zavede studenty nejprve do Olympijského parku v Mnichově, kde prozkoumají Svět BMW a poté se nechají okouzlit historickým centrem bavorského Mnichova. Druhý den žáky čeká zážitkový areál Audi Forum Ingolstadt, kde si budou moci vyzkoušet simulátor jízdy nebo nahlédnout pod pokličku výroby. Nevynechají ani prohlídku historické centra města Ingolstad, plného krásných památek.

Školní zájezd máme šťastně za sebou. Díky Vaší organizaci vše klaplo. Pan průvodce vyprávěl poutavě a snažil se nám vyjít vstříc.

Gymnázium a SOŠ Obránců Míru, Přelouč

Program školního zájezdu

1. den: Mnichov - Svět BMW

Odjezd od Vaší školy či jiného předem domluveného místa dle Vašeho přání v brzkých ranních hodinách.

Vydáme se přímou cestou do bavorského Mnichova. Autobusem dojedeme až k Olympijskému parku, kde začne náš dopolední program. Olympijský park je unikátní sportovní areál, který byl postaven pro olympijské hry v roce 1972. Byl zkonstruovaný natolik revolučně, že se do dnešních dní řada budov a zařízení stále využívá ke konání sportovních akcí nebo hudebních festivalů. V rámci areálu můžeme navštívit Olympijskou věž, kde z výšky 190 metrů můžeme obdivovat panorama mnichovské metropole. V bezprostřední blízkosti parku se nachází BMW Welt – futuristická prosklená budova, která má za úkol prezentovat návštěvníkům význam značky BMW. Zde náš čeká široká nabídka výstav a akcí, především jsou zde vystaveny aktuální modely aut a motorek. V Muzeu BMW, které se nachází v rámci areálu, se inovativním způsobem dozvíme více o historii značky a výrobků. Na ploše přes 5 tisíc metrů čtverečních budeme moci obdivovat na 125 úžasných modelů skrz celou historii automobilky.

V odpoledních hodinách se přesuneme do historického centra Mnichova, kde se s průvodcem vydáme na prohlídku neznámějších památek. Navštívíme rozsáhlý komplex budov a parků Královské rezidence. Poté se vydáme ke Státní bavorské opeře, projdeme kolem Alter Hofu, což je zachovalé středověké sídlo rodu Wittelsbachů, až dorazíme k jednomu z největších a neznámějších míst – na slavné náměstí Marienplatz. Jedná se o centrální náměstí města Mnichov, které se hlavním náměstím stalo již roku 1158 a již tenkrát se zde konaly nejrůznější trhy a turnaje. Dnes Marienplatzu dominuje neogotická Nová radnice s orlojem na věži, který přitahuje miliony turistů ročně. Na východní straně se nachází Stará radnice z 15. století. Poté se kolem Frauenkirche vydáme na další významné náměstí Karlsplatz, zde si na pěší zóně plné obchodů a restaurací dáme volný čas.

Večer odjezd na ubytování v oblasti Mnichova.

2. den: Ingolstadt - Audi Forum

Po snídani odjezd do Ingolstadu, kde nás čeká druhý den plný objevování další fantastické automobilky, která v tomto bavorském městě sídlí. Řeč je o slavné značce Audi, která svým návštěvníkům nabízí svět plný zážitků. Náš program začne v Audi Forum Ingolstadt, jde o velký komplex moderních budov a parků nabízející autentický zážitek ze značky. V rámci areálu se taktéž nachází budova plná aktuálních modelů, expozice zaměřená na lifestyle a design nebo čtyřpatrové Audi Museum Mobile zasvěcené dějinám automobilismu se 120 historickými modely. Na vyžádání je možné zajistit exkurzi v továrně (exkurze se konají každý čtvrtek).

Poté se přesuneme do centra Ingolstadtu. Jedná se o páté největší město Bavorska ležící na Dunaji, které bylo hlavním sídlem rodu Wittelsbachů. Jeho historické centrum se pyšní mnoha renesančními a barokními památkami. Katedrála Panny Marie s masivní střechou a dvěma věžemi je největším pozdněgotickým kostelem svého druhu v Bavorsku. Kousek od katedrály se nachází středověká Křížová brána, známý symbol Ingolstadtu. Za zmínku také stojí Německé muzeum historie medicíny, v jehož areálu se nachází nádherný barokní pavilon Alte Anatomie, jenž byl první budovou místní lékařské fakulty. Dále budeme pokračovat uličkami s krásnými štítovými domy, které dodávají městu jedinečnou atmosféru, kolem Staré radnice ze 14. století, až k další dominantě města – Novému hradu, kde je sídlo bavorského vojenského muzea. Závěr dne můžeme strávit na nákupní třídě Ludwigstraße, kde se nachází např. Primark, nákupní galerie nebo plno míst k občerstvení před zpáteční cestou.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Náš tip

Tento zájezd lze také spojit s návštěvou Legolandu, který se nachází nedaleko Mnichova. Na vyžádání Vám rádi sestavíme program na míru.

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

1x ubytování ve studentském hotelu (vícelůžkové pokoje s vlastním či společným sociálním zařízením)

1x snídaně

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

případné vstupy, ubytovací taxy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
2 dny / 1 noc
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 3 500 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Musím moc poděkovat za organizaci. Vše skvěle šlapalo. Vybraná místa byla úžasná. Ubytování nadprůměrné. Průvodkyně jako vždy vynikající. Opravdu nemám, co bych zkritizovala. Doufám, že se na Vás budu moc opět na jaře obrátit s organizací výjezdu do Osvětimi na příští školní rok.

ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha
Školní zájezd do Berchtesgadenu, Rakousko

Všichni jsme byli moc spokojeni, slečna průvodkyně i pan řidič byli bezva! Dětem se vše líbilo.

OA Kolín, Kutnohorská
Školní zájezd do Mnichova, Německo

Chtěli bychom tímto moc moc poděkovat za skvělou organizaci našeho zájezdu do Berlína. Od samého začátku naší spolupráce s Vámi byla skvělá komunikace, reagovala jste vždy rychle a kompetentně na naše připomínky a požadavky. Lokalita ubytování byla výhodná, nemuseli jsme se dlouze přemísťovat ze středu města a v okolí byla možnost najíst se v některých z blízkých restauracích a fast foodech. Pro děti ideální. Pokoje v hotelu byly opravdu čisté, nadstandardem bylo WC a sprcha na každém z pokojů. Paní průvodkyně měla vše připravené, informací byl dostatek.

ZŠ Karlovy Vary
Školní zájezd do Berlín, Německo

Se školním zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Paní průvodkyně byla milá, vstřícná, informovaná a velmi nápomocná, ostatně stejně jako řidiči. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

ZŠ Vladislava Vančury, Praha
Školní zájezd do Drážďan, Německo

Chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd do Legolandu a Mnichova, opravdu jsme si ho užili. Počasí bylo nádherné, děti se bavily.

ZŠ Jílové, okr. Děčín
Školní zájezd do Mnichova a Legolandu, Německo

Se školním zájezdem jsme byli moc spokojeni. Paní průvodkyně byla velice milá a profesionální. Určitě se na vás zase obrátíme, až budeme zajišťovat další výjezd.

Gymnázium J.A. Komenského, Čelákovice
Školní zájezd do Drážďan a Moritzburgu, Německo

Zájezd se nám moc líbil a paní průvodkyně byla skvělá. Děkujeme.

VOŠ a SPŠ dopravní, Praha 1
Školní zájezd do Drážďan, Německo

Moc vám děkujeme za krásný výlet, byli jsme nadmíru spokojeni jak s paní průvodkyní a panem řidičem, kteří byli oba skvělí, tak i s programem. Určitě s vámi v budoucnu znovu vyjedeme.

ZŠ Karla Čapka, Praha 10
Školní zájezd do Drážďan a Moritzburgu, Německo

Školní zájezd máme šťastně za sebou. Díky Vaší organizaci vše klaplo. Pan průvodce vyprávěl poutavě a snažil se nám vyjít vstříc.

Gymnázium a SOŠ Obránců Míru, Přelouč
Školní zájezd do Bavorska, Německo

Školní výlet se moc podařil, Norimberk je krásný! S panem průvodcem jsme byli maximálně spokojeni. Pan řidič byl příjemný, autobus pohodlný.

SPŠ stavební Josefa Gočára, Praha 4
Školní zájezd do Norimberku, Německo

Vše proběhlo ok, se školním zájezdem jsme byli všichni spokojeni. :-)

Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5
Školní zájezd do Norimberku, Německo

Chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd. Po organizační stránce vše fungovalo. Ubytování bylo úžasné, připadali jsme si jako v pohádce! Pan průvodce měl mnoho znalostí o místech, která jsme navštívili. Děkuji za všechno a těším se na další případnou spolupráci.

ZŠ Dukelská, Mladá Boleslav
Školní zájezd do Salzburgu a Berchtesgadenu, Německo a Rakousko

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text