S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nizozemské království od A do Z

Školní zájezd Nizozemské království, Holandsko

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 7 650 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Školní zájezd za nejnavštěvovanějšími místy Holandska! Ochutnáme tradiční sýry, uvidíme známé větrné mlýny a na tradičním grachtu se svezeme po amsterdamském kanále. V jarním termínu můžeme zavítat do slavného květinového parku Keukenhof, za zábavou se vydáme do oblíbeného parku miniatur Madurodam. Nebude chybět ani vzdělávací složka, v povedené expozici CORPUS si žáci vtipně zopakují fungování lidského těla. Na skok se podíváme i k moři k nekonečné pláži v Scheveningenu.

Chtěli bychom Vám poděkovat za zorganizování školního zájezdu do Holandska. Vše proběhlo bez problémů. S Vaší CK jsme byli velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

SOU Domažlice

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Holandska

Odjezd od Vaší školy či předem domluveného místa dle Vašeho přání ve večerních hodinách.

2. den: Den Haag, Madurodam, pláž

V ranních hodinách příjezd do města Den Haag, sídla královských budov a velvyslanectví. Během prohlídky uvidíte centrum vládní moci Binnenhof, galerii vlámského malířství Mauritshuis a muzeum mučení Gevangenenpoort. Dále uvidíte např. kostel Grote Kerk .

Po prohlídce se tramvají přesunete do parku Madurodam, ve kterém se nachází miniaturní verze budov z celého Nizozemska, včetně letiště Schiphol, Amsterdamu a větrných mlýnů. Modely v měřítku 1:25 potěší malé i velké návštěvníky!

Závěr dne strávíme v přístavní čtvrti Scheveningen s nekonečnou pláží, odvážlivci mohou vyzkoušet spíše chladné Severní moře. Pláži vévodí hisotrická budova luxusního lázeňského hotelu a také molo s nově vybudovaným ruským kolem, které nabízí výhledy na pobřeží. Podél moře se také nachází řada kaváren, zmrzlináren, fast foodů i restaurací, kde je možné se za přijatelnou částku občerstvit.

Odjezd na ubytování ve večerních hodinách.

3. den: CORPUS, Keukenhof, Zaanse Schans, sýrárna

Třetí den se vydáme prozkoumat lidské tělo a to během návštěvy jedinečné vzdělávací atrakce CORPUS, která vám zábavnou formou přiblíží fungování lidského těla. Doslova do lidského těla vstoupíme – tato interaktivní, zábavní a vzdělávací atrakce nám pomůže lépe pochopit fungování celého organismu. Čeká vás „cesta lidským tělem“, která ve vás zanechá velký dojem na dlouhou dobu.

Poté se přesuneme na návštěvu rozlehlého Keukenhofu, známého holandského květinového parku, ve kterém na Vás čeká nekonečná pole kvetoucích tulipánů, narcisů, hyacintů, 32 ha okouzlujícího lesoparku, 7 milionů květin, kanály mezi políčky, nechybí ani známé větrné mlýny.
Květinový park je otevřen pouze v březnu až květnu. Alternativou ke květinovému parku je návštěva malebného poloostrovního městečka Naardenu – rodiště J. A. Komenského.

Po návštěvě Keukenhofu následuje odjezd do nejznámějšího holandského skanzenu lidové architektury, řemesel, výroby dřeváků, sýrů a větrných mlýnů v Zaanse Schans. Navštívíme sýrárnu s bohatou ochutnávkou sýrů, kde bude možné tyto pravé holandské sýry zakoupit. Uvidíte také výrobu dřeváků a jejich malé muzeum. Uděláme si krátkou procházku k větrným mlýnům a kolem tradičních barevných domků.

V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.

4. den: Amsterdam

Ráno po snídani přejedeme do Amsterdamu. Prohlídka centra města a jeho největších skvostů jako je např. Oude Kerk – nejstarší městský kostel, přesun na náměstí Dam, poté návštěva květinového trhu, následně přesun na Rembrandts – plein, kde se nachází Muzeum „Rembrandtův dům“, odsud pak na Muezum plein, kde se nachází například Státní muzeum, Muzeum Vincenta Van Gogha, brusírna diamantů a podobně. Odtud pokračuje skupina k domu Anny Frankové. Prohlídka města bude zakončena romantickou vyhlídkovou plavbou prosklenou vyhlídkovou lodí (takzvané grachty) po spletitých amsterdamských kanálech.

V podvečerních hodinách odjedeme zpět do ČR.

5. den: Návrat zpět do Čech

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

2x ubytování v hotelu / hostelu (vícelůžkové pokoje)

2x snídaně/snídaňové balíčky

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Studentský hostel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 7 650 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Jinak zájezd byl supr, moc se všem líbil a malé nedokonalosti s deštěm vůbec nevadily :-). Během korza se stal zázrak a nepršelo, takže se dalo vše nafotit. Děkujeme mockrát za všechno, vím, že to bylo náročné.

SŠ zahradnická Litomyšl
Školní zájezd do Amsterdamu a Keukenhofu, Holandsko

Moc děkujeme za organizaci zájezdu do Holandska - moc se nám líbilo a speciálně chceme pochválit i přístup pana průvodce.

SŠ zahradnická, Litomyšl
Školní zájezd do Amsterdamu a Keukenhofu, Holandsko

Chtěl bych Vám za naši školu moc poděkovat za perfektní organizaci zájezdu do Nizozemska. Všichni jsme byli velmi spokojeni s programem i zajištěnými službami. Zejména bych chtěl vyzdvihnout paní průvodkyni. Její znalosti, přístup ke studentům hodnotím velmi pozitivně. Přestože do Nizozemska jezdím 26 let, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí. Velmi chválím i pány řidiče, kteří po celou dobu jezdili bezpečně a jistě. Také bych chtěl velice poděkovat Vam osobně za půlroční spolupráci.

OA Ostrava
Školní zájezd do Amsterdamu a Haagu, Holandsko

Chtěli bychom Vám poděkovat za zorganizování školního zájezdu do Holandska. Vše proběhlo bez problémů. S Vaší cestovní CK jsme byli velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

SOU P. Velikého, Domažlice
Školní zájezd do Amsterdamu a Keukenhofu, Holandsko

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text