S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Řím, Vatikán, Tivoli a Pompeje

Školní zájezd do jižní Itálie, Itálie

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel / kemp
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 8 100 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Tradiční program školního zájezdu do Itálie zavede studenty za historií do Říma a Vatikánu a formou jednodenního výletu se vydáme na archeologické naleziště v Pompejích a na sopku Vesuv. V letních termínech nabízíme zajištění ubytování v příjemném kempu s bazénem a do programu je možné zařadit i návštěvu romantické pláže.

Děkuji za výbornou organizaci našeho zájezdu do Říma. Doprava i ubytování bylo vynikající, řidiči autobusu byli velmi vstřícní. Výlet se vydařil.

Matiční gymnázium, Ostrava

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy do Itálie

Odjezd v podvečerních hodinách od Vaší školy, či jiného předem domluveného místa. Následuje noční přejezd do Itálie.

2. den: Řím a jeho památky

Náš školní zájezd do Říma začneme u dominanty metropole a nejznámější antické památky – u Kolosea. V tomto obrovském amfiteátru se konaly gladiátorské zápasy, které sledovalo až 50 tisíc diváků. V případě Vašeho zájmu za mírné vstupné amfiteátr navštívíme (zájem o vstup prosím nahlaste při objednávce, je třeba provést rezervaci). Dalším bodem programu bude slavné Forum Romanum – v době antiky bylo toto místo centrem veškerého dění a padala zde všechna důležitá rozhodnutí. Vystoupíme na slavný vrch Kapitol, kde nás čeká skvělý výhled. Pokračovat budeme na Benátské náměstí kolem monumentálního památníku Viktora Emanuela II. z roku 1911, projdeme se rušnou třídou plnou obchodů Via del Corso a zastavíme se u nejkrásnější římské fontány – Fontana di Trevi. Posledním bodem programu tohoto dne budou slavné Španělské schody na Španělském náměstí, kde bude chvilka na posezení a vychutnání si zmrzliny či jiné italské pochutiny.

Ve večerních hodinách odjezd na ubytování. V případě letních termínů je možné zarezervovat ubytování s bazénem, kde si děti po náročném dni mohou odpočinout.

3. den: Pompeje a Neapol

Třetí den našeho školního zájezdu se podíváme do Pompejí – jednoho z nejstarších měst světa. V roce 79 našeho letopočtu byly Pompeje zasypány při výbuchu sopky Vesuv, díky této tragédii bylo antické město pod nánosy bahna a sopečného popela zachováno. Po prohlídce Pompejí se vydáme do Neapole, kde nás kromě křivolakých uliček čeká možnost ochutnat originální pizzu Margheritu, která právě zde kdysi vznikla.

V podvečerních hodinách odjedeme na ubytování.

4. den: Vatikánská muzea, Sixtinská kaple a chrám sv. Petra

Ráno prohlídka Vatikánských muzeí – jednoho z nejkrásnějších a největších muzejních komplexů na světě, které v dřívějších dobách mohli navštěvovat pouze nejvyšší hodnostáři církve a ve kterém je nepřeberné množství soch, artefaktů a maleb. Prohlídka muzeí bude završena návštěvou Sixtinské kaple, kde se koná konkláve – volba papežů a také jedny z nejkrásnějších maleb známého malíře Michelangela Buonarottiho. Po návštěvě muzeí bude pauza na oběd, kdy se můžete občerstvit v některé z blízkých restaurací. Po obědě se půjdeme podívat do největšího křesťanského chrámu na světě – chrámu sv. Petra, kde uvidíme nádhernou vnitřní výzdobu a v případě zpřístupnění i hrobky papežů nacházející se přímo pod chrámem. Následně je možnost se podívat do kupole svatopeterského chrámu, odkud je malebný pohled na Řím.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den: Návrat zpět do Čech

Návrat do ČR je předpokládaný v odpoledních hodinách.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

2x ubytování v kempu (bungalovy s vlastní koupelnou), na přání možnost hotelu

2x snídaně nebo snídaňový balíček

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel / kemp
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 8 100 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

Děkuji za výbornou organizaci našeho zájezdu do Říma. Doprava i ubytování bylo vynikající, řidiči autobusu byli velmi vstřícní. Výlet se vydařil.

Matiční gymnázium, Ostrava
Školní zájezd do Benátek, Říma a Pompejí, Itálie

Děti byly nadšené, všechny zastávky úžasné a atmosféra ve skupině byla super. Proto ještě jednou moc děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci tohoto krásného zájezdu. A protože jsme se pěkně namlsali, už přemýšlíme o něčem podobném v příštím školním roce.

ZŠ Hovorčovická, Praha
Školní zájezd do Benátek a Innsbrucku, Itálie a Rakousko

Mnohokrát Vám děkuji za organizaci našeho školního zájezdu do Říma. Studentům se pobyt velmi líbil, nám dospělým také. Viděli jsme všechno, co jsme chtěli. Paní průvodkyně byla velmi erudovaná, vyprávěla zajímavě a poutavě.

Gymnázium Jana Keplera, Praha
Školní zájezd do Říma a Tivoli, Itálie

Moc děkuji za uspořádání našeho zájezdu. Moc dobře se mi s vámi spolupracovalo. Počasí bylo fajn, památky a atmosféra Itálie je jedinečná. Odborná způsobilost a znalosti průvodkyně jsou bombastické.

SŠ oděvního designu Kateřinky, Liberec
Školní zájezd do Říma a Florencie, Itálie

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text