S cookies si náš web více vychutnáte
Aby vám šlo brouzdání na našich stránkách jako po másle, povolte prosím cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami v nastavení.
Vyhledat zájezdy
Kam jedete
Za čím jedete
Na kolik dní
Zvolené preference
Tag
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Perly Chorvatska a Slovinska s hotelem u pláže

Školní zájezd do Chorvatska a Slovinska

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 6 700 Kč
za osobu

Cena je kalkulována na počet alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci na vaše místo odjezdu.

Procestovali jsme celou Evropu
Naše programy vznikají na základě osobní zkušenosti z místa.
Vycházíme vám vstříc
Každý program je možné upravit na míru.
Přes 100 000 cestujících
Přípravou zájezdů žijeme již 12 let, nic nás už nepřekvapí.

V kostce

Pětidenní školní zájezd po přírodních i historických krásách Chorvatska a Slovinska je oblíbeným programem! Projdeme si Plitvická jezera, podíváme se do antického amfiteátru v Pule, projedeme se obřím jeskynním komplexem Postojna, zájezd zakončíme u malebného jezera Bled s horským panoramatem. Zároveň budeme ubytovaní v přímořském letovisku Rabac v příjemném tříhvězdičkovém hotelu s bazénem a polopenzí.

Děti byly nadšené, všechny zastávky úžasné a atmosféra ve skupině byla super. Proto ještě jednou moc děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci tohoto krásného zájezdu. A protože jsme se pěkně namlsali, už přemýšlíme o něčem podobném v příštím školním roce.

ZŠ Hovorčovická, Praha

Program školního zájezdu

1. den: Přesun od školy Chorvatska

Odjezd od Vaší školy či předem domluveného místa dle Vašeho přání ve večerních hodinách.

2. den: Plitvická jezera a Rabac

Ráno přijedeme do Národního parku Plitvická jezera, jednoho z nejkrásnějších míst Chorvatska, kde nás čeká celodenní pobyt. Kromě procházek podél jezer a vodopádů nás čeká také jízda místním vláčkem a lodí. NP Plitvická jezera se dělí na horní (12 jezer) a dolní (4 jezera) část, přičemž návštěvníky nadchne hlavně dolní část parku, která je známá největšími vodopády a ve které se také točily scény známé z filmu Poklad na stříbrném jezeře.

Ve večerních hodinách odjezd na ubytování do hotelu u moře.

3. den: Istrijská historická města

Tento den bude patřit istrijským historickým městům. Začneme výletem do starořímské Puly, které dominuje mohutný amfiteátr. V případě zájmu zařadíme do prohlídky Archeologické muzeum Istrie, které se nachází v podzemních prostorách amfiteátru. Procházka centrem Puly pokračuje k dalším římským památkám, uvidíte např. Augustův chrám, Sergejův oblouk a Římskou mozaiku.

Odpoledne se přemístíme do středověkého benátského městečka Labin. Toto historické městečko se spletí uliček má jedinečnou atmosféru. V případě Vašeho zájmu vystoupíme na benátskou zvonici, ze které je nádherný výhled na okolí a na Rabac. Říká se, že v Labinu je k mání úplně nejlepší zmrzlina v Istrii, což studenti jistě rádi posoudí!

Odpoledne se vrátíme na ubytování, zbytek odpoledne je prostor ke koupání v moři.

4. den: Slovinsko

Po snídani odjezd do Slovinska. Naší první zastávkou budou Postojenské jeskyně – největší jeskynní komplex ve Slovinsku a druhý největší zpřístupněný jeskynní komplex v Evropě. Prohlídka probíhá zčásti pěšky a zčásti vláčkem.

Poté se přesuneme k jezeru Bled. Jezero se nachází na hranici Triglavského národního parku, v podhůří Julských Alp. Projet se budete moci na gondole po jezeře k ostrovu s kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Možná je také procházka na Bledský hrad. Ve večerních hodinách odjezd domů.

5. den: Návrat zpět do Čech

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Náš tip

Co je a není v ceně

1 místo zdarma na 14 platících účastníků včetně vstupů

doprava zájezdovým autobusem (WC, video, nápoje, pásy) – garance moderního vozu

2x ubytování v přímořském hotelu*** s pokoji s vlastní koupelnou

2x polopenze

český průvodce cestovní kanceláře

rozšířené cestovní pojištění (léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti, zavazadel)

pojištění proti úpadku CK

přistavení autobusu ke škole

přizpůsobení programu dle Vašeho přání

ubytovací taxy, vstupy a MHD

Cena je platná při účasti alespoň 45 platících osob. Cena je kalkulována na odjezd z Prahy a okolí, u dalších odjezdových míst může být cena upravena.

Často kladené dotazy

Jak je to s volnými termíny?

Má-li Vaše škola jasně stanovený neflexibilní termín, kdy se zájezd má konat, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. V takovém případě je však dobrý nápad zájezd rezervovat co nejdříve, protože nejoblíbenějším hotelům a průvodcům se termíny rychle plní již na začátku školního roku!

Jak je to s ubytováním?

Ve většině destinací již máme oblíbené hotely či hostely, které dlouhodobě využíváme a jsou prověřené časem. Strava vždy probíhá formou bufetové snídaně, každý se může dosyta posilnit před programem daného dne. :-)

Pokoje vždy rozdělujeme tak, aby přesně seděly na počet dívek a chlapců, a seznam pokojů vždy máte k dispozici předem, aby se žáci mohli ještě ve škole rozdělit. Pedagogové mají pro sebe jeden samostatný pokoj.

Název ubytování a případné podrobnosti se Vy i žáci vždy dozvíte před zájezdem z našeho infolistu s podrobnými pokyny k zájezdu.

Jaká je kapacita autobusu?

Naše kancelář disponuju všemi dostupnými velikostmi autobusů. Všechny naše zájezdy jsou kalkulovány na minimální počet 45 plně platících účastníků a nejčastěji využíváme autobusy, kde budete mít k dispozici 51 - 57 míst. V případě potřeby však můžeme využít i nestandardní autobus, kde budete mít až 63 míst (parkuje v Praze), anebo patrový autobus, kde budete moci využít 79 - 81 míst.

Je možné vypravit i zájezdy s menším autobusem a s menší skupinkou pod 40 žáků, tyto zájezdy se ale výrazně prodraží, protože náklady na dopravu se rozpočítávají mezi nižší počet účastníků. Dle naší zkušenosti nemá příliš smysl zájezd s malým počtem účastníků uvažovat.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Všechny naše školní zájezdy automaticky mají v ceně pojistný produkt AXA Komfort. Tento pojistný produkt má v ceně pojištění léčebných výloh, asistence, úrazu, odpovědnosti a zavazadel.

Cestovní pojištění je vždy automaticky sjednáno i pro pedagogy.

Jaké doklady žáci potřebují pro cestu do zahraničí?

Všichni účastníci zájezdu musí mít s sebou občanský průkaz, anebo cestovní pas. Pro děti do 14,99 let je možné mít i takzvanou dětskou občanku, poplatek za její vystavení je 100 Kč.

Speciální případ - u zájezdů do Velké Británie musí všichni mít cestovní pas, občanský průkaz nestačí! Neobčané EU (například vietnamští studenti) musí mít také vyřízené vízum!

Délka
5 dní / 2 noci
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Doprava
Autobusová
Vhodné pro
II. stupeň ZŠ / SŠ
Termín
Kdykoliv
od 6 700 Kč
za osobu

Cena uvažuje alespoň 45 žáků s odjezdem z Prahy a okolí. Rádi vám zašleme kalkulaci pro jiný region.

No items found.

Poptávka zájezdu

Do poznámky nám prosím napište možné termíny či období/měsíc, kdy plánujete vyjet. Můžete přidat i případné dotazy či poznámky, zkrátka cokoliv Vám přijde důležité. :-)

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za vaši zprávu, brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte.
Jsme tu pro Vás.

Už 13 let s námi objevujete Evropu

Nejen, že jsme veškeré nabízené lokality osobně navštívili, ale navíc vám program zájezdu dokážeme upravit přesně na míru.

13 let
na trhu
100 tis.
cestujících
1600
autobusů
90+
programů
Učitelé nic neplatí
Na každých 14 dětí připadá pedagog zdarma
Zájezdy na míru
Každý zájezd upravíme přesně dle Vašich potřeb
Moderní autobusy
Sázíme jen na časem ověřené dopravce
Propracované programy
Správně sestavený program je základ úspěchu
Propagační materiály
Atraktivní leták a plakát ke každému zájezdu
Rodinná cestovka
Soustředíme se na kvalitu, ne kvantitu
Vyfiltrované zájezdy0 z celkových 0 zájezdů.
Zobrazit všechny zájezdy
No results found.
Button Text